Microsoft TechDays 2012 - technická konference 31. října a oslava 20 let Microsoft ČR

MyWindows.cz

home archív foto video win8dev kontakt

Microsoft TechDays 2012 - technická konference 31. října a oslava 20 let Microsoft ČR

31. října 2012, tedy pár dní po oficiálním uvedení Windows 8 a Windows Phone 8, pořádá Microsoft ČR TechDays 2012. Kromě desítky odborných přednášek bude součástí i večerní party, jako oslava 20. výročí existence české pobočky společnosti Microsoft.

Konference je zpoplatněna, cena je 790 Kč včetně DPH, a registrovat se můžete zde.


Proč přijít na Tech Days?

Den plný informací

Svět IT a vývoje se žene stále kupředu a to, co se zdálo být novinkou před rokem, je již dnes pomalu standardem či zastaralou technologií. Konference Tech Days vám ve dvou paralelních sekcích přinese nejnovější technické informace ze světa technologií společnosti Microsoft, a to včetně aktuálních novinek – Windows 8 a Windows Server 2012.

Vysoce technický obsah

Klíčem ke všemu jsou informace. A jako pokaždé, i tentokrát bude přísun informací zaměřen primárně na technickou stránku věci, na řešení problémů, na ucelené scénáře. Nebudou chybět samozřejmě ani související informace méně technického charakteru, které celý obraz dnešního IT dokreslí.

Networking a diskuze

Tech Days vám poskytnou jedinečnou šanci potkat se s profesionály z vašeho vlastního oboru. Máte tedy příležitost seznámit se, diskutovat, zeptat se, anebo se jen zkrátka setkat z lidmi ze stejné branže, kteří vám rozumějí. A samozřejmě se zástupci společnosti Microsoft, kteří vám budou po celý den k dispozici.

Oslava 20. výročí českého Microsoftu

V září 2012 tomu bylo 20 let, kdy vznikla česká pobočka Microsoftu. Párty po skončení konference je určena všem účastníkům Tech Days. Jako poděkování za dlouholetou přízeň a také jako malá oslava kulatého výročí.


Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte  registrovat Facebookem. Je to snadné a bezpečné.