Se Samsungem máte smůlu

Pěkná reklama na Nokia Lumia 920 a její fotoaparát skutečně fungující i v (téměř) naprosté tmě. S Nokií máte vyfocené číslo, se Samsungem S3 / S4 pak smůlu.

Komentáře 3

  1. #1 Jan Novák

    Navíc WP8 zobrazuje při focení jen to co potřebujete – ne ten zbytečný UI balast jako Android…

  2. #2 Radek Hulán autor webu

    [1] tak určitě, Android a UI nejde k sobě. "UI" Androidu je jeden velký zmatek, balast, nedodělek a subjektivně tak hnusné, že nejsem schopen cokoliv s Androidem používat.

  3. #3 Petr Antoš

    Vážně, a je otřesně pomalý, na to jaký má vespod hardware - speciálně browser je hrůza, dvoujádro se seká naprosto pořád. A oomlouvám se teď už i za cross-post, ale tohle prostě musíte vidět - komu chybí klávesnice klasického tlačítkového mobilu (ITU-T), mrkněte sem a nebo rovnou aktivujte "Japanese 12-key" a je to, naprosto boží: http://mywindows.cz/item/nove-...