Microsoft certifikoval první firmy pro design aplikací pro Windows 8

MyWindows.cz

home archív foto video win8dev kontakt

Microsoft certifikoval první firmy pro design aplikací pro Windows 8

Mezi vybranými společnostmi je i české Fleveo

Microsoft vybral celosvětově 93 firem, které získaly možnost projít kompletním certifikačním procesem pro design Windows 8 aplikací a teorií Metro stylu. Vybraní zástupci absolvovali řadu specializovaných školení a mohli využít neveřejných testovacích verzí Windows 8 a vývojových nástrojů jako Visual Studio. Přímo v praxi si tak mohli za podpory vývojového týmu společnosti Microsoft vyzkoušet kompletní problematiku návrhu aplikací pro Windows 8 a stát se tak expertem ve svém regionu.

Velkým úspěchem je skutečnost, že mezi top vybranými společnostmi je i česká firma Fleveo. Český trh se tak může pochlubit kvalitními odborníky, kteří znají prostředí Windows 8 a dokáží zaručit, že připravená aplikace bude splňovat všechny Windows 8 standardy a projde certifikačním schvalovacím procesem. Vedle návrhů a vývoje samotných Windows 8 aplikací se Fleveo stalo i hlavním dlouhodobým konzultačním partnerem pro místí vývojářskou komunitu a firmy uvažující o Windows 8 aplikacích.

Specializaci společnosti Fleveo může využít jakákoliv firma, která uvažuje, nebo již v současné chvíli pracuje na vlastní Windows 8 aplikaci. V neposlední řadě ji ale mohou kontaktovat i digitální a mediální agentury, které obhospodařují klienty ze střední a vyšší korporátní sféry. Více informací na www.fleveo.cz.

O společnosti Microsoft

Společnost Microsoft (nasdaq „MSFT“) byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.

O společnosti Fleveo

Fleveo je jedna z prvních českých digitálních agentur, která se zaměřila na vývoj facebookových aplikací a návrh a konzultace kampaní v sociálních sítích. V současné době zajišťuje digitální fullservis, od návrhu komunikační strategie přes vývoj aplikací a přípravu kampaňových mikro stránek, až po tvorbu vlastního obsahu. Nově firma rozšířila tým o .NET vývojáře a zaměřuje se také na vývoj Metro aplikací.


metro

Navigace v komentářích

načíst novější komentáře ⇒ | přejít na konec →