iPad 2 je šéfem v roláku označován za magické a revoluční zařízení. Když mi CZC.cz nabídnul 16GB Wifi model k recenzi, rád jsem přijal. Nevím, zda si od toho slibují zvýšení prodejnosti iPadu (to se vzhledem k mému postoji k Apple a třeba popisu zaostalostí v OS X 10.6 nedá zrovna očekávat), nebo jen chtějí poskytnout pohled "z druhé strany" na toto zařízení. Nakonec, když to není o iPadu 2, člověk si může koupit nějaký hezký notebook.
Na iPad 2 jsem se docela těšil.
Mám rád magii.
Po rozbalení (dnes ráno) jsem jej zapnul a koukal na nakreslený kabel na displeji naznačující zasouvání bílého konektoru do iTunes. Bez připojení k PC a aktivaci ovšem nic dalšího nebylo, Apple asi netuší, že zařízení má Wifi a šlo by aktivovat přes internet...
První dojem po rozbalení bych ohodnotil pouze jako středně magický.