Z mnoha nostalgických důvodů jsem rád, že mám po dlouhé době Nokii, co to nandává ve všech směrech konkurenci - zpracování, funkce operačního systému, rychlost, ovládání, design, intuitivnost.
Z mnoha nostalgických důvodů jsem rád, že mám po dlouhé době Nokii, co to nandává ve všech směrech konkurenci - zpracování, funkce operačního systému, rychlost, ovládání, design, intuitivnost.