Sejmul mě Windows Phone? Zatím 113 výher ze 116 pokusů

MyWindows.cz

home archív foto video win8dev kontakt

Sejmul mě Windows Phone? Zatím 113 výher ze 116 pokusů

Kluci zajišťující "Sejmul mě Windows Phone" akci v Česku umí opravdu dobře ovládat své telefony, anebo je prostě Windows Phone o tolik lepší než konkurence :)

Ve 113 případech totiž v různých úkolech Windows Phone telefon porazil Android či iOS, a jen v pouhých 3 případech se štěstí přiklonilo na stranu konkurence.

Fantastické výsledky.

Osobně vidím Lumie všude kam se podívám, mám pocit, že pokud má někdo nový telefon, z 50% je to Lumie.

A pokud jste byli ve Varech, Microsoft tam organizoval další bezvadnou akci -> "Metro ve Varech". Zdarma jste si mohli nechat udělat a vytisknout 3 fotky "v metru", k dispozici byly různé rekvizity a cedule pro napsání zpráv. Docela sranda :-)

Metro ve Varech

A lidé toho využívali dost masivně, jak je vidět na SkyDrive. Pěkná propagace.


Komentáře

 1. 1 Lukáš Černosta 11.07.12, 09:07:14
  FB

  Dá se někde zjistit jaké telefony WP porazily? A při jakém úkolu? :) Docela by mě to zajímalo, jako majitel Lumie 800 vím, že WP jsou opravdu svižný a odladěný systém.

 2. 2 Vilém Knap 11.07.12, 11:07:30
  FB

  Jakýkoliv klasický mobil s alfanum. klávesnicí porazí Windows Phone v tom nejzákladnějším úkonu: Vytočení posledního volaného čísla. Neporazí to jen Windows Phone, ale i jakýkoliv mobil, který ma jen dotykový displej.

 3. 3 Martin Kundrata 11.07.12, 11:07:32
  FB

  [2] Kliknu na tile telefon, a pak na ikonku před číslem, 2 ťuknutí, okamžité. Asi jste nepochopili, je to marketing, hledáte na tom mouchy a bere to moc za slovo. Má se prezentovat rychlost systému ;) Na WM 6.x s navigací iGO trvalo minuty, než se app načetla se všemi POI atd. a lokalizovala.. Tady je to otázkou vteřin. Kdo nechce ať nekupuje a nehledá mouchy. Hezký den

 4. 4 Tomáš Hůla 12.07.12, 03:07:25
  FB

  [3] jenže tohle je příliš levný marketing ve stylu "Rama se lépe roztírá", nemám nic proti WP, fandím každému dobrému systému, ale prvoplánové zvýhodnění pro propagaci ničemu nepomůže... na víc je smutné, že i přes zvýhodnění byla výrazně ponížena možná výhra, takže docela fail. Kdyby byla předem zveřejněna množina testovaných úkonů, tak by akce byla mnohem zajímavější, protože by to opravdu vyjadřovalo sebevědomí o rychlosti systému.

 5. 5 Martin Kundrata 12.07.12, 07:07:44
  FB

  [4] Neřešte to, WP se zviditelnil, je to reklama.. To byste musel rozebírat všechny reklamní kampaně, a ty tylevizní jsou často opravdu padlé nahlavu, takže bych na marketingu MS nehledal mouchy, mají své odborníky, kdo si myslí, že je chytřejší, může se tam ucházet o práci že :) // pozn.: na FB je mnoho "rýpalů"

 6. 6 Radek Šima 12.07.12, 10:07:12
  FB

  no WP je v situaci podobne te, v jake je linux na desktopu :) jedna se o kvalitni operacni system s hodne sw, ale s malym poctem uzivatelu a kvuli tomu marketingove je na tom spatne.