Mám rád Windows 8. Používám je na tabletu, tam nemají konkurenci, a na notebooku. Tam je snesu. Ale na desktopu s dvěmi 30" LCD jsem zůstával u Windows 7.
Na MSDN je právě k dispozici Windows 8.1 Update 1. Microsoft zde zapracoval nejen na "matlací" použitelnosti systému (ta byla perfektní už dříve), ale také na klasickém ovládání myší a klávesnicí.
Konečně. Windows 8.1 Update 1 je systém, kterým Windows 7 nahradím.
V "Metro" rozhraní se zobrazuje Hlavní panel. Paráda. Vedle vašeho avataru jsou ikony pro vypnutí systému a hledání. PC se dá snadno vypnout!! A Metro aplikace jsou umístěné na Hlavním panelu. Není to už dvojaký kočkopes. Je to propojené, jak to mělo být od počátku.


