Soutěž o Office 365, Microsoft Arc klávesnici a Microsoft Arc myš!

MyWindows.cz

home archív foto video win8dev kontakt

Soutěž o Office 365, Microsoft Arc klávesnici a Microsoft Arc myš!

Business 24.05.12

O co soutěžíte?

Ve spolupráci se společností Microsoft Česká republika jsme pro vás na MyWindows.cz připravili soutěž o tři hodnotné ceny:

Základní pravidla soutěže:

 • Soutěž běží od čtvrtku 24. 5. 202, 14:30 do pondělí 28. 5. 2012, 19:00.
 • Výherce prvních dvou cen (tedy Office 365 a Arc klávesnice) bude vybrán náhodným losováním z prvních 100 lidí, kteří úkol správně vyřeší, třetí cena (Microsoft Arc myš) poté ze všech správných odpovědí.
 • Správnou odpověď je nutné uvést jako komentář k tomuto článku, a to v čase kdy soutěž běží. Rozhodující čas je datum publikace komentáře uvedené v redakčním systému.
 • Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 • V případě zaslání více odpovědí (komentářů) jedním soutěžícím se počítá vždy jen ta poslední.
 • Údaje poskytnutné soutěžícími budou použity pouze k účelům vyhodnocení soutěže. Údaje nebudou použity pro žádné další marketingové účely.
 • Společnosti Microsoft Česká republika bude předána emailová adresa 3 výherců (a pouze těchto výherců), domluví se s nimi emailem na předání cen.
 • Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 • Pořadatelem je MyWindows.cz a Microsoft Česká republika.

Jak soutěžit:

 1. Nejprve se na tomto webu musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
 2. Poté uvidíte přímo pod tímto článkem QR kód.
 3. Tento QR kód obsahuje zakódovaný text, ten můžete odhalit třeba pomocí čtečky QR kódů pro Windows Phone (ale i libovolným jiným způsobem či jinou čtečkou). Text v QR kódu je pro každého čtenáře článku generován unikátní.
 4. Následně se přihlašte na SkyDrive, cloudové úložiště souborů s kapacitou 7GB zdarma. Pokud Live účet dosud nemáte, můžete si jej během chvíle zdarma vytvořit.
 5. Ve SkyDrive založte nový Word dokument, nazvěte jej třeba "MyWindows soutěž.docx", a jako obsah tohoto Word dokumentu napište text získaný z QR kódu v tomto článku.
 6. Tento Word dokument ze SkyDrive poté sdílejte s veřejností a nechte si vygenerovat zkrácený kód pro sdílení ve tvaru http://sdrv.ms/KcON8b. Toto URL uveďte do komentářů.

Vaše odpověď bude uznána za správnou pokud uvedete v komentáři URL ve zkráceném tvaru (tedy doména sdrv.ms), toto URL bude odkazovat na Wordovský soubor umístěný ve službě SkyDrive, a obsahem tohoto souboru bude dekódovaný text z vašeho QR kódu v tomto článku.

Příklad textu z QR kódu: Radek Hulán 8552C90B6C (váš text se bude lišit)

Potřebujete pomoci se SkyDrive? Zde je malý návod

Bod 1: SkyDrive na webu a v PC

SkyDrive je služba pro synchronizaci a sdílení souborů. Nabízí 7GB kapacity zdarma (obdobné služby konkurence Dropbox a Google Drive umí jen 2GB a 5GB zdarma), a pro stávající uživatele dokonce 25GB. Kapacitu úložiště můžete samozřejmě dále (již placeně) zvyšovat, toto placené navýšení je přitom levnější než u Dropboxu či Google.

Oficiální SkyDrive synchronizační aplikace existuje pro Windows, Mac, Windows Phone, iPad i iPhone, třetí strany ji poté nabízí i pro Android. Synchronizace dat probíhá plně automaticky mezi webem (cloudem) a zvolenými PC.

Album: SkyDrive

webová verze SkyDrive
SkyDrive soubory na desktopovém PC
Wordovský soubor ve SkyDrive a jeho parametry

Bod 2: Vytvoření Office souboru ve SkyDrive a jeho sdílení

SkyDrive nabízí kompletní webovou kancelářskou sadu zdarma, jde o online verze Wordu, Excelu, PowerPointu a poznámkového bloku OneNote. Dokumenty, které webová verze vytváří, jsou přitom 100% kompatibilní s Office 2010 na desktopu.

Album: SkyDrive

webová verze SkyDrive
SkyDrive soubory na desktopovém PC
Wordovský soubor ve SkyDrive a jeho parametry

Bod 3: SkyDrive klient v telefonu

Dokument ze SkyDrive můžete upravovat jak v desktopových aplikacích (Office 2010), tak na SkyDrive webu, plus zobrazovat v telefonu. Obecně, DOCX soubor, který vytvoříte na webu můžete editovat ve Wordu 2010 a obráceně. To v případě konkurenčních služeb není možné.

Výborné je použití s Microsoft OneNote aplikací pro poznámky, včetně jejich editace na webu, desktopu i v telefonu.

Album: SkyDrive

webová verze SkyDrive
SkyDrive soubory na desktopovém PC
Wordovský soubor ve SkyDrive a jeho parametry


Navigace v komentářích

← přejít na začátek | ⇐ načíst starší komentáře